• შინაგან საქმეთა სამინისტროს გენერალურმა ინსპექციამ ტყიბულის რაიონული სამმართველო...
შინაგან საქმეთა სამინისტროს გენერალურმა ინსპექციამ ტყიბულის რაიონული სამმართველოს უბნის ინსპექტორ-გამომძიებელი დააკავა
შინაგან საქმეთა სამინისტროს გენერალური ინსპექციის თანამშრომლებმა ჩატარებული საგამოძიებო და ოპერატიული ღონისძიებების შედეგად, ტყიბულის რაიონული სამმართველოს უბნის ინსპექტორ-გამომძიებელი 1970 წელს დაბადებული მ.შ. მოსამართლის განჩინების საფუძველზე თაღლითობის ფაქტზე დააკავეს.
გამოძიებით დადგინდა, რომ მ.შ.-მ მოქალქეს მოტყუებით, ჩამორთმეული მართვის უფლების თითქოსდა აღდგენის სანაცვლოდ გამოართვა 2000 ლარი.

• The General Inspection of the Ministry of Internal Affairs arrested the district...
The General Inspection of the Ministry of Internal Affairs arrested the district inspector-investigator of Tkibuli Police division
As a result of investigative and operational measures conducted by the employees of the General Inspection of the Ministry of Internal Affairs, the Inspector-Investigator of Tkibuli Police Division, M.sh. (DoB 1970) was detained for fraud based on the judge's ruling.
Through the investigation process, it was established that M. Sh. illegally appropriated 2000 GEL from the certain citizen as if in return for restoring the confiscated driving license.